hlavná stránka
PO - PI od: 9 00 - 17 00. Mimo uvedených hodin v prípade problémov zašlite sms.
Infolinka: + 421 908 940 513
+ 421 905 416 567
Objednávky: + 421 915 346 858
Ekonomické oddelenie: + 421 948 788 149
Kreditný internet na HotSpote

Služba HotSpot otvára nové možnosti pre časovo a pracovne vyťažených a pre všetkých tých, ktorí si bez internetu nevedia predstaviť svoj život. Títo isto ocenia možnosť efektívneho a vysokorýchlostného mobilného prístupu k internetu na služobných cestách alebo na dovolenke.

Služba HotSpot umožňuje extrémne rýchle a okamžité mobilné pripojenie k internetu v dosahu prístupového bodu - hotspotu. Na využitie tejto služby nepotrebujete žiadne káble, modemy, alebo iné prípojné zariadenia. Stačí Vám Váš notebook, tablet, či mobilný telefón, ktorý podporuje wi-fi a hneď môžete surfovať.

Cenník

Doba internetového pripojeniaMax. rýchlosť sťahovaniaMax. rýchlosť odosielaniaDoba expirácie*Cena
1 hodina2 Mbit/s0,512 Mbit/s1 rok1 €
5 hodín2 Mbit/s0,512 Mbit/s1 rok3 €
10 hodín2 Mbit/s0,512 Mbit/s1 rok5 €
*Doba expirácie začína plynúť prvým prihlásením k hotspotu

Ako sa pripojiť?

Zobrazte si na svojom zariadení (notebooku, tablete, mobile) dostupné bezdrôtové siete. Ak medzi sieťami uvidíte sieť s názvom JUKO HotSpot, nachádzate sa v pokrytí hotspotu a môžete sa pripojiť. Pripojte sa k sieti s názvom JUKO HotSpot (napr. JUKO HotSpot Dobrá). Otvorte si internetový prehliadač, kam zadáte adresu ľubovoľného webu, ktorý chcete navštíviť. Objaví sa Vám úvodná stránka HotSpotu, ktorá bude žiadať prihlasovacie údaje. Po zadaní prihlasovacích údajov už surfujete internetom úplne bežne bez potreby zadávania prihlasovacích údajov až do odhlásenia sa zo siete.

Čas pripojenia sa počíta len vtedy, keď na internete aktívne surfujete, čiže prebieha komunikácia medzi Vašim zariadením a serverom, na ktorom sú webstránky umiestnené.

Prihlasovacie údaje je možné získať zakúpením kreditu na zvolený počet hodín pripojenia. Kredit je možné čerpať kedykoľvek počas jedného roka. Kredit je prenosný. Zakúpite si napr. kredit na 10 hodín pre JUKO Hot Spot Dobrá na Domaši a 2 hodiny môže minúť dcéra počas opaľovania, 3 hodiny otec o týždeň, keď príde na Dobrú na rybačku a 5 hodín miniete napr. na Vianoce.

HotSpot lokality

Mesto / oblasťNázovAdresa
Domaša Dobrá - rekreačná oblasťDomaša Dobrá - rekreačná oblasťKredit kúpite v Reštaurácii Dobrá
PrešovReštaurácia Hviezda17. novembra 122
Dôležité oznamy
Zvyšujeme rýchlosti
Uvoľnili sme horné limity rýchlostí. Maximálnu rýchlosť pripojenia u programov Štandard sme navýšili o 50% všade tam, kde je to technicky možné. Ak chcete zistiť, či Vám bola rýchlosť bezplatne navýšená alebo chcete rýchlejší internet, zavolajte nám na 0905 416 567.
22. 3. 2016

© Copyright JUKO s.r.o. Prešov